Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

7,297 oferte
3,178 obiective




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Mar Oct 25, 2011 12:40 pm 
Neconectat
Site Admin

Membru din: Mie Iun 01, 2011 6:21 pm
Mesaje: 44
Vara a trecut pe nesimtite, s-a strecurat pasamite pe usa din dos cand a plecat, ca noi bine nu ne-am dat seama, toamna parca nici nu a venit, iar surata sa mai infrigurata se arata deja pe la colturi. Pe langa temperaturi scazute si turturi pe la stresini, iarna ne aduce insa si bucuria Sarbatorilor, petrecute alaturi de cei pe care ii iubim, cu voie buna si cadouri sub brad, cu urari si colinde, cu fulgi jucausi si cozonaci. Oriunde am fi, Craciunul este un moment unic pe an, pe care cu totii il asteptam nerabdatori.

Voi unde v-ati gandit sa il petreceti anul acesta? Ati ales o statiune montana, o vizita la tara sau preferati sa ramaneti acasa?


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Noi 28, 2011 2:00 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Sep 15, 2011 5:10 pm
Mesaje: 4
Anul asta voi merge tot in Bucovina, la fel ca si anul trecut. Am petrecut un Craciun de vis, cu zapada, mancare buna, colinde si o ospitalitate incredibila. Va recomand cu caldura.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Noi 28, 2011 2:25 pm 
Neconectat

Membru din: Lun Noi 28, 2011 2:15 pm
Mesaje: 6
Noi ramanem acasa, in familie. Asa e cel mai frumos.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Dec 05, 2011 5:22 pm 
Neconectat

Membru din: Mie Noi 30, 2011 7:03 pm
Mesaje: 1
Undeva destul de departe de tara noastra,unde nu cred ca va fi la fel de frumos ca la noi acasa,dar avand in vedere ca alegerea este deja facuta.....cred ca merita cateodata sa vezi alte obiceiuri si traditii,numai asa poti face diferenta si sa apreciezi cu adevarat ceea ce avem!


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mar Dec 06, 2011 12:59 pm 
Neconectat
Site Admin

Membru din: Mie Iun 01, 2011 6:21 pm
Mesaje: 44
Petruta, oriunde ati merge, noi va dorim sa aveti armonie si caldura in suflete, sa simtiti pe deplin spiritul sarbatorilor de iarna si bucuria daruirii, sa fiti mereu cuprinsi de voie buna si dragoste de viata!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO
[ Time : 0.046s | 18 Queries | GZIP : Off ]