Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

7,297 oferte
3,178 obiective




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cea mai buna cazare de pe traseu
MesajScris: Lun Dec 05, 2011 3:36 pm 
Neconectat
Site Admin

Membru din: Mie Iun 01, 2011 6:21 pm
Mesaje: 44
Acest topic a fost sugerat de catre o utilizatoare a forumului SkyTrip, Petrica, al carei mesaj spunea:

"Eu vreau sa propun un alt fel de top, al pensiunilor sau hoteluri ,,de la strada", adica de la marginea drumurilor, de pe langa obiectivele de interes turistic, pe baza ofertelor de cazare, servirea mesei, dar si a preturilor in comparatie cu serviciile oferite.
Romanii practica turismul de week-end, doua-trei zile, in care vor sa vada cat mai multe obiective turistice. Stim si noi ca nu te poti tine de un program stabilit de acasa, si esti nevoit sa te cazezi unde gasesti, iar masa este asigurata de propria sacosa.
Ar fi util un top de acest gen, pe baza experientelor cititorilor acestui forum.

Cu stima,
Petrica"

Ce parere aveti si ce recomandari puteti face?


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Mai 29, 2014 2:42 pm 
Neconectat

Membru din: Joi Mai 22, 2014 1:16 pm
Mesaje: 1
Eu recomand pensiunea Aqua Villa. Este situata in localitatea Maliuc din Delta Dunarii si cu siguranta ai ce vizita acolo. Am fost vara trecuta impreuna cu sotul meu si prietenii si pot sa spun ca am plecat multumita si cu gandul de a reveni. Gazdele sunt primitoare, serviciile impecabile. Am fost multumiti si de camere, destul de bine dotate si foarte important, cu terasa. Daca nu ai dispozitia necesara sa te plimbi in Delta sau sa pescuiesti, nici la pensiune nu te plictisesti caci ai de ales dintre multe alte activitati placute sau poti sa inoti in piscina. Parerea mea este ca isi merita banii. :D


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
phpBB SEO
[ Time : 0.037s | 16 Queries | GZIP : Off ]